Zajednica Milosrdnog Isusa

Home > Zajednica milosrdnog Isusa

Zajednica milosrdnog Isusa

U našoj se župi počela okupljati i moliti Milosrdnom Isusu Molitvena zajednica štovatelja Božanskog Milosrđa  u Uskrsni utorak, 25. ožujka 2008. godine, petog dana Devetnice Božanskom Milosrđu! Zajednica se okuplja neprekidno do danas, svakog utorka poslije večernje Euharistije. Otvorenog je tipa i može doći svatko tko štuje Milosrdnog Isusa i želi moliti. Ima stotinjak stalnih članova, iako je podijeljeno oko 400 molitvenika po kojima Zajednica moli.

 

Moli se na razne nakane, te ima više uslišanja. Molitva se sastoji od duhovnih pjesama, molitvenih zaziva, molitve Božanskom Milosrđu svete sestre Faustine, krunice Božanskom Milosrđu, psalma, hvalospjeva, litanija, čitanja iz Dnevnika sestre Faustine te uvodnih i završnih molitava… U godini posvećenoj svećenicima dodali  smo i molitvu za svećenike, koju je sastavio i preporučio moliti sveti Ivan Marija Vianney, župnik Arški i zaštitnik svećenika.

 

Obraćamo se Božjem Milosrđu jer tražimo snažan izvor duhovne snage i ljubavi, a uostalom lijepo je kao braća zajedno moliti!

Novosti

Najnovije vijesti Zajednice milosrdnog Isusa

Zajednica Milosrdnog Isusa​